Hoşgeldiniz  

Karabük’te büyük çalıştay sona erdi

Okan Küçük | 20 Kasım 2018 | Eğitim, Genel A- A+

                     Karabük’teki eğitim-öğretim faaliyetlerinin MEB 2023 Vizyon Belgesi ışığında Milli Eğitim Bakanlığının amaç ve hedefleri ile toplumun ihtiyaç ve beklentileri çerçevesinde standartları yükseltilerek Karabük’ü eğitimle anılan bir il misyonuna yaklaştırmak amacıyla hazırlanan ve 17 Kasım 2018 tarihinde  Safranbolu-Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi binasında yapılan açılış töreni ile başlayan II. Karabük Eğitim Çalıştayı tamamlandı.

                   17 Kasım 2018 tarihinde açılış töreninin ardından gerçekleştirilen 2 oturum ile tamamlanan Çalıştayın 1. Gün çalışmalarının ardından 18 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen 2 oturum ile 2. Gün çalışmalarına devam edildi.

            18 Kasım 2018 Pazar günü öğleden önce 2 oturum ile devam edilen 2. gün çalışmaları öğlen yemeği ve akabinde gerçekleştirilen, raporlama oturumu, moderatörler kurulu ve kapanış töreni ile tamamlandı.

                  2 gün boyunca gerçekleştirilen çalışmaların özet olarak değerlendirildiği kapanış töreninde Çalıştay Genel Koordinatörü Doç. Dr. Çağatay KILIÇ tarafından çalıştay çalışmalarına ilişkin genel bir değerlendirme yapıldı. Doç. Dr. Çağatay KILIÇ’ın değerlendirmelerinin akabinde komisyonlarda görevli moderatörler 2 gün boyunca yapılan çalışmaları özetleyerek, konu başlıkları özelinde tespit edilen sorunlar ve somut ve uygulanabilir çözüm önerilerine ilişkin bilgi verdiler. Daha sonra konuşan İl Müdürümüz çalışmalara katkı sunan tüm katılımcılara teşekkür ederek gerçekleştirilen çalıştayın Karabük ölçeğinde bir il için önemli bir etkinlik olduğunu, bu etkinliğin planlandığı gibi her yönden başarılı bir şekilde sonuçlandırılabilmiş olmasının müteakip çalışmalara da zemin hazırladığını, bunun sadece bir başlangıç olduğunu söyledi.

              Çalıştay sonucu hazırlanacak sonuç raporu; ilgili Makamlarla paylaşılarak, il eğitim önceliklerinin belirlenmesinde, plan ve projelerde, kurul ve komisyon çalışmalarında göz önünde bulundurulacağı açıklandı.

Karabük/Safranbolu/Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle