Hoşgeldiniz  

Karabük’te duayen isim Celal Tokatlı, emekliye ayrıldı.

Okan Küçük | 02 Mart 2017 | Genel, Güncel A- A+

Karabük te Memur Sendikacılığının duayen isimlerinden olan  Türk Büro Sen Karabük Şube Başkanı Celal TOKATLI emekliye ayrıldı.

Türk Büro Sen Karabük Şube Başkanı Celal Tokatlı’nın   Emekli olması nedeniyle verilen veda yemeğine  çok kalabalık bir misafir topluluğu katıldı.

    Aktif memuriyet hayatını ve sendikal yaşamını noktalayan Tokatlı’nın veda yemeğine  Türk Büro Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Başta Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Aslan  ve İlhan Eren, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının ve Derneklerinin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda misafir katıldı.

Karabük’te  memur sendikacılığında bir yıldız daha kaydı diye değerlendirilen Başkan Celal Tokatlı , Kamu Sen camiasına yakışan şekilde güzel bir gece ile uğurlanmış oldu.

 Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 olarak Başkan Celal Tokatlı’ya emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar dileriz

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle