Hoşgeldiniz  

Karabük’te duvarlar rengarenk oluyor

Okan Küçük | 04 Eylül 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kentte görüntü kirliliği oluşturan duvarları boyayarak, rengarenk bir görünüme kavuşturuyor. 
            Karabük Belediyesi, Karabük’ü daha güzel bir görünüme kavuşturmak için kent estetiğine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kent genelinde çiçek dikimi, budama, çim biçme gibi, parkların, cadde ve bulvarların renklendirilmesinin yanı sıra duvar boyama çalışmalarını da sürdüren Karabük Belediyesi, hem duvarlara yazılan yazıları kapatıp hem de Karabük’ü renklendirmeye devam ediyor. 
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, yaptıkları her çalışmada gerek asfalt gerekse çevre düzenlemeleri ve yatırımlarda görsel estetiğe büyük önem verdiklerini, çevreyi güzelleştirmek adına duvarları boyayarak estetik bir görünüm kazandırdıklarını belirtti. 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle