Hoşgeldiniz  

Karabük’te Fetö Operasyonları

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 27 Ağustos 2018 | Genel, haber, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

                                        

            

                                                      

            Türkiye’de gündem, doların ani olarak yükselmesinin ardından ekonomiye döndü. Doların bir anda yükselmesi sonrası hemen her şeye zam geldi.

            Hatta öyleki  bazı fırsatçılar bunu bahane ederek içtiğimiz suya bile(damacana su)  ve  doların yükselmesinden etkilenmeyen bazı ürünlere bile zam yaptılar.

            Hep söylüyoruz. Türkiye üretim ekonomisine geçmeli. Tüketiminde de yerli ürünleri tercih etmeli… Bu nokta da hükümetin  ciddi adımlar  atacağı görülüyor zaten…

            Gelelim başlıktaki konuya. Şimdi  Türkiye genelinde biraz yavaşlamış olarak algılanan FETÖ operasyonlarına Eylül ayı itibarıyla hız verileceği konuşuluyor.

            Tabi ki Karabük’te de bu noktada ciddi operasyonlar yapılacağı bu operasyonlarda çok şaşırtıcı isimlere rastlanabileceği dillendiriliyor. Bazı isimler veriliyor, bazı isimler ortaya atılıyor.

            Yani özet ile Karabük’te Eylül ayı’nın sıcak geçeceği,  sürpriz gelişmeler olacağı konuşuluyor.

Karabük’te bayramlaşma…

KARABÜKSPOR’DA KONSORSİYUM OLMALI…

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle