Hoşgeldiniz  

Karabük’te gazetecilere seminer…

Okan Küçük | 07 Temmuz 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           Karabük Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ortaklığında, ‘Haber Metni Oluşturma’ eğitim semineri 09 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. 
          BAKKA’nın Teknik Destek Programı kapsamında, Karabük’te yayın hayatına devam eden medya kuruluşları ile kamu kurumlarının basın birimlerine yönelik haber metni oluşturma eğitim semineri pazartesi İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda başlıyor. 
            Eğitim semineri 9-13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek. Hafta boyunca sabah saat 09.00’da başlayarak, öğlen 13.00’de sona erecek. İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek olan seminer Medya Okuryazarlığı Derneği Kurucu Başkanı Cansu Aydemir tarafından gerçekleştirilecek. 
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi ile Gazetecilik Radyo ve Televizyon bölümlerinden mezun olan Cansu Aydemir medya eğitimi ile medya okuryazarlığı alanında çeşitli çalışmaları yürütüyor. Türkiye Medya Okur Yazarlığı Derneği kurucu başkanlığı görevini de yürüten Aydemir, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde akademisyenlik hayatına devam ediyor. 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle