logo

Karabük’te Gazeteciyi Darp Edenler Tutuklandı

 Karabük‘te haber sitesi sahibi Sait Alıcı’yı darp eden 1 kişi, ve olay da birlikte hareket eden 2 kişiyle birlikte Karabük Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı çalışması sonucu yakalanarak , tutuklandı.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü‘nden yapılan açıklama da; Alıcı’nın 9 Kasım’da evinin önünde otomobiline bindiği sırada 1 kişi tarafından darp edilmesiyle ilgili şüpheli N.B.’nin aynı gün İstanbul’da yakalanarak kente getirildiği, şüpheli ile hareket eden M.Ç. ve K.Ç.’ninde aynı gün Karabük’te gözaltına alındığı haklarında yapılan işlemlerden sonra 3 kişininde çıkarıldıkları mahkemece tutuklandığı öğrenildi.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı bir basın açıklaması aşağıdadır.

“9.11.2020 tarihinde internet sitesi sahibi Sait ALICI isimli şahsın ikametinin önünde darp edilmesi olayının firari şüphelisi, N.B 9.11.2020 tarihinde İstanbul ilinde yakalanarak ilimize getirilmiş, olayda birlikte hareket eden, M.Ç ve K.Ç isimli şahıslar da aynı gün ilimizde yakalanarak gözaltına alınmış ve 11.12.2020 tarihinde çıkarılmış oldukları adli mercilerce Tutuklanarak CİK’e teslim edilmiştir.”

Karabük’te Gazeteciyi darp eden 3 kişi tutuklandı.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ