Hoşgeldiniz  

KARABÜK’TE GÜNDEM KARDEMİR KARABÜKSPOR

Okan Küçük | 04 Aralık 2017 | Genel, Okan Küçük A- A+

 180 Milyon TL borcu olduğu konuşulan Kardemir Karabükspor’da,   Yönetim Kurulunun istifası sonrası belirsizlik ve çözümsüzlük hala devam ediyor.

            Karabüklülerin ortak dileği, yaşanan belirsizliğin ve kaosun bir an önce sonra ermesi…

              Mevcut borçlardan dolayı mantıklı bir tek kişinin de bu borçları üstlenmeyeceği açık. Karabüklülerin bir ortak dileği de,  bu  geriye dönük 180 Milyon TL olarak  söylenilen borcun hesabının Hukuk yoluyla, yargı yoluyla mutlaka  sorulması…

            Karabüklüler bu şaibenin ortadan kaldırılmasını istiyor. Karabüklüler, kimsenin yanına , hiçbir şeyin kar kalmamasını istiyor. Ve bu nokta da Cumhuriyet Savcılarının sürece el koymasını, gerekli araştırmaları yapmasını istiyor…

Mantıklı hiç kimse geriye dönük borçları kabul etmez zaten… Fakat bir taraftan süratle, Yolbulan başta- Güleç- Vergili- Dizdar ve Çebi ailelerin takımın başına  ortak bir konsorsiyum ile geçmeleri lazım.

 Yani, bir taraftan hukuk işlesin fakat  Karabükspor da arada kaynamasın… Yukarıdaki 5’ li konsorsiyum da işin başına geçsin takımı yönetsin. Karabüklülerin ortak dileği bu.

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

Refik Polat: ” Üniversitemizi ve yönetimi TÜRK BAYRAĞI’na muhalifmiş gibi göstermek isteyenler… acizler..”

Emrah Akbulut: “Karabük vefasızlığın bedelini bir gün mutlaka sorar”

OSMAN KAHVECİ’DEN OKAN KÜÇÜK’E ÖZEL AÇIKLAMA

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle