Hoşgeldiniz  

Karabük’te Hayvan Bakım Evi Ek İnşaatında Sona Gelindi

Okan Küçük | 22 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, sokak hayvanlarının daha iyi ve daha geniş kapasiteli bir merkezde yaşamlarını sürdürmelerinin amaçlandığı proje kapsamında Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne yapılan ek bina çalışmalarının son aşamasına gelindiğini açıkladı. 
Başkan Vergili, 11 odadan oluşan yeni ek binada, tehlikeli sayılabilecek köpek türleri ile salgın hastalıklara yakalanan köpeklerin koruma altına alınacağını da belirterek, “ Ek bina zemin kauçuk ile kaplanmış olup, her odaya elektrikli ısıtıcılar takılarak kış aylarında hayvanların soğuktan etkilenmemesi sağlanacaktır. Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi konusunda iyi ilerlemeler kaydettik ve bunun sonucunu da çok iyi bir şekilde almaya devam ediyoruz. Fakat bunun yanında farklı sıkıntılar da yaşıyoruz. Burada barınak olduğunu gören ve duyan çevre yerleşim merkezlerinden başıboş hayvanların Karabük içerisine getirilerek bırakıldığı öğreniyoruz. Vatandaşlarımızdan bu gibi olaylara şahit olduklarında Belediyemizin 444 21 78 numaralı iletişim ve çağrı merkezimize haber vermelerini istiyoruz” dedi.

 

Safranbolu’da ‘’Okumayı Öğrendim’ Projesi Hayata Geçirildi

BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Çeber Başkanlığında Yapıldı

Karabükspor, Seleznov İle Yollarını Ayırdı

FERUDUN TANKUT, İDDİALARI CEVAPLADI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle