Hoşgeldiniz  

Karabük’te İstinat Duvarı Ve Merdiven Çalışmaları Devam Ediyor

Okan Küçük | 18 Mart 2018 | Genel A- A+

Karabük Belediyesi vatandaşların isteklerini değerlendirerek, her noktaya en sağlıklı ve en güvenilir hizmeti ulaştırıyor.

Aydınlıkevler Mahallesinde istinat duvarı yapım çalışmalarına devam eden Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol kenarlarında oluşan ve oluşabilecek toprak kaymalarını önlemek amacıyla istinat duvarı çalışmalarını sürdürüyor.Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri istinat duvarı çalışmalarının yanı sıra Aydınlıkevler Mahallesindeki merdiven çalışmalarına da devam ediyor.Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahallelerde yolların olası çökmelerinin önüne geçmek ve güvenli yolların sağlanması için başlatılan istinat duvarı çalışmalarının ihtiyaç duyulan mahallelerde devam edeceğini belirtti. Karabük’ün her gün gelişen, geliştikçe ihtiyaçları artan bir kent olduğunu ifade eden Başkan Vergili; “Karabük Belediyesi olarak ihtiyaçlara cevap vermek için ara vermeden çalışıyoruz. İstinat duvarı çalışmalarının yanında merdiven çalışmalarıda tüm hızıyla devam ediyor. Kaynakları etkin ve verimli şekilde kullanarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Safranbolu’da Çocuklar Sinemayla Buluşuyor

Mart Ayı Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Safranbolu’da Şehitler için Mevlid-i Şerif Okutuldu

Ekonomi Bakanlığı Yetkililerinden Karabük Çıkarması

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle