logo

Karabük’te “kaçak tütün” operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinin ortak çalışmaları neticesinde 02.09.2020 günü 13:00-18:00 saatleri arasında eş zamanlı olarak görevlilerle düzenlenen Kaçak Tütün operasyonunda; (12) işyeri kontrol edilmiş,  (20) şahsın GBT kontrolü yapılmış olup,Yapılan operasyon neticesinde; (16.600) Gr kıyılmış tütün, (6.000) gr bandrolsüz nargile tütünü,  (120) dal satışa hazır vaziyette kıyılmış tütün ile doldurulmuş makaron, ele geçirilmiş olup, (5) işletme sahibine 5607 SKM suçundan işlem yapılmıştır.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü olarak, Kıymetli Vatandaşlarımızın Can ve Mal Güvenliği için; Çalışmalarımız gece gündüz demeden büyük bir özveri ve kararlılıkla tüm terör, uyuşturucu ve organize suç örgütlerine karşı, aman vermeksizin devam edecektir. HAKKA VE HALKA HİZMET ŞİARIMIZDIR.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü olarak, Kıymetli Vatandaşlarımızın Can ve Mal Güvenliği için; Çalışmalarımız gece gündüz demeden büyük bir özveri ve kararlılıkla tüm terör, uyuşturucu ve organize suç örgütlerine karşı, aman vermeksizin devam edecektir.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Karabük’te “kaçak tütün” operasyonu” için 1 yorum

  1. Tütüne de esrar muamelesi yapılıyor ya pes. Başkent Ankara’da her sokakda kızılayın ulusun göbeğinde açık açık satış yapılırken, Parası olmadığı için sarma sigara içen insanlara ve bundan para kazanmaya çalışan esnaftan ne isteniyor Karabük’de anlamıyorum.