Hoşgeldiniz  

Karabük’te Ölçme Değerlendirme Nitelikli Soru Hazırlama Kursu Tamamlandı

Okan Küçük | 08 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan Ölçme Değerlendirme Merkezi olarak nitelikli soru hazırlama eğitimlerinin ilki olan “Açık Uçlu Soru Hazırlama Kursu-1” beş günlük bir eğitimin ardından başarı ile tamamlanmıştır. Eğitime Karabük merkez ilçe ortaokullardaki öğretmenlerden seçilenler katılmıştır. Kursta nitelikli ve kazanıma yönelik soru hazırlama teknikleri hakkında Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Fatma Betül KURNAZ ve İl Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi Öğretmenlerinden Serkan ACAR eğitim vermişlerdir. Kurs sonunda yapılan atölye çalışmasında kursiyer öğretmenlerin sorular hazırlayıp değerlendirmesini yaptılar. 

Karabük Ölçme Değerlendirme Merkezi olarak bu tür eğitimlere 2018 yılı içerisinde hizmetçi eğitim faaliyetleri olarak devam edilecektir.

 

Safranbolu Travel Turkey İzmir’de

Avrupa Zonguldaklılar Derneğinden Vali Çeber’e Ziyaret

Karabük-Bartın Karayolunda Kar Yağışı Etkili Oluyor

Karabük Üniversitesi’nde Binler Kudüs İçin Yürüdü

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle