Hoşgeldiniz  

Karabük’te Polis Haftası Etkinlikleri

Okan Küçük | 08 Nisan 2019 | Genel A- A+

                Türk Polis Tekilatının kuruluşunun 174.yılında Polis Haftası etkinlikleri kapsamında ilimizde bir dizi etkinlik düzenlenecek.

                                    Polis Haftası etkinlikleri ilimiz de bugün saat: 14:30’da Şehitlik Ziyareti ( Beşbinevler Mezarlığı) ile başlayacak olup Şehitlik ziyaretinin ardından Yenişehir Camisinde 15:30’da İkindi Nmazı öncesi Şehitlerimiz için Mevlid -i Şerif okutulacak.

                                9 Nisan Salı Günü 10:00 – 17:00 saatleri arasında Kemal Güneş Caddesinde TDP/OYİ Standı kurulması , Çocuklar için etkinlikler ve Trafik Simülasyon Aracı… 21:30’da 5000 Evler Semt Sahasında Futbol Turnuvası Final Maçı yapılacak.

                                10 Nisan Çarşamba Günü ise

09:30 Kardoff Offroad Kortej

10:00 Kent Meydanı 10 Nisan Kutlamaları Çelenk Sunma, Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve Konuşma Programı

10:30 Kardoff Offroad Gösterisi

14:00 Emniyet Müdürünün makamda protokol ve Vatandaş ziyaretleri kabulü ile devam edecek olup 10 Nisan Çarşamba 20:00 de Soğuksu Kapalı Spor Salonu’nda Sanatçılar Orhan Ölmez ve Berfin Gürsoy’un katılımlarıyla yapılacak olan Polis Halk Konseriyle sona erecek.

                            Biz de Karabük Ajans 78 Haber sitesi ve Karabük FARKLI Gazete olarak; Türkiyе Cumhuriyеti dеvlеtimizin, ülkеsi vе millеtiylе bölünmеz bütünlüğünü halkımızın can vе mal güvеnliğini sağlamak, huzur vе asayişi tеmin еtmеk, suç işlеmеsini önlеmеk suçluları adalеtе tеslim еtmеk gibi önеmli görеvlеri başarıyla yеrinе gеtirеn Polislеrimizin Polis Haftasını can-ı gönülden kutluyoruz.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle