Hoşgeldiniz  

Karabük’te Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Okan Küçük | 08 Mayıs 2018 | Genel A- A+

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan “Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi” ile ilgili Karabük’te alınacak olan tedbirlere ilişkin toplantı düzenlendi.

              Valilik Toplantı Salonunda Vali Kemal Çeber Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Vali Yardımcısı Osman Yenidoğan, ilçe kaymakamları, İl Jandarma Komutanı J.Albay Cihan Ulukaya,  İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Hidayet Küçükaltınbaş, daire müdürleri, güvenlik birimlerinin yetkilileri ile siyasi parti temsilcileri katıldı.

            24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçiminin ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçiminin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi temennisinde bulunan Vali Kemal Çeber, vatandaşlarımızın özgür iradelerini sandığa sağlıklı yansımasını sağlamak amacıyla kurumların üzerine düşen görevleri hassasiyetle yerine getirmeleri ve güvenlik konusunda alınacak olan tedbirlerin hiçbir aksaklığa mahal vermeden yürütülmesi talimatını verdi.

           Toplantıda görüşülen konularda genel olarak seçim süreci ile ilgili mevzuat, seçim takvimi, seçim sürecindeki yetkili birimler ve propaganda çalışmalarında uyulması gereken yasal sorumluluklar gözden geçirilerek görüş alışverişinde bulunuldu.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Ceylan Seçim Temposuna Hızlı Başladı

Başkan Vergili’ye Ziyaret

“Siber Vatan” Projesi Hayata Geçiriliyor

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle