Hoşgeldiniz  

Karabük’te Toplu Kitap Okuma Etkinliği Yapıldı

| 29 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük’te 54. Kütüphane Haftası dolayısıyla toplu kitap okuma etkinliği yapıldı. 

Zübeyde Hanım Halk Kütüphanesi tarafından şehrin en işlek caddesin gerçekleştirilen okuma etkinliği, 30 dakika sürdü. Düzenlenen etkinliğe; İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ile bazı daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Bu sırada caddeye konulan sandalyelerde yer bulamayan bazı öğrenciler ise yerlere oturarak kitaplarını okurken, bazı öğrenciler ise güneş nedeniyle üzerlerindeki montlarına yüzlerine örterek kitap okumaya çalıştı. Etkinlik sonrası gazetecilere açıklama yapan İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, 54. Kütüphane Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek, ” 81 il’de aynı anda kitap okuma etkinliği düzenliyoruz. Amacımız halka kitap okuma alışkanlığını ve sevgisini pekiştirip kazandırarak, kütüphanelere ilgilerini arttırmak adına bu etkinliği yapıyoruz. Çocukların fazla olmasının da ayrı bir amacı var. Bu sene kütüphaneler haftasının ana teması, ‘Yeni nesil çocuklar ve yeni nesil kütüphaneler’. Artık okul öncesi çağdan itibaren kütüphanelerin kapısını onlara açtık ve kütüphanelere bekliyoruz” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Zeki Çaylı İhraç Ediliyor…

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

ÇAYLI’NIN İHRAÇ TALEBİNİN SON DURUMU NEDİR ?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle