Hoşgeldiniz  

Karabük’te Trafik Haftası Etkinlikleri Gerçekleştirildi

Okan Küçük | 09 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük’te Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilere trafik kuralları anlatıldı. 

             Mayıs ayının ilk haftası kutlanan “Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Trafik Haftası” etkinlikleri kapsamında; Karabük İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından Ovacuma İlköğretim Okulu ve Çok Programlı Lisesinde öğrenim gören öğrencilere genel trafik kuralları anlatıldı. 

           Bilgilendirme broşürleri dağıtıldı, trafik hizmetlerinde kullanılan malzeme ve teçhizat tanıtılarak; idareci ve öğrenciler “Okul Servis Araçları Yönetmeliği” kapsamında bilgilendirildi. Yine aynı kapsamda; Yeşilköy Köyü mülki sınırları içerisinde bulunan Jandarma Yol Arama ve Kontrol noktasında, sürücülere lokum ve kolonya ikram edilerek, sürücülerin trafik kurallarına uyma konusundaki farkındalıklarının arttırılması sağlandı. 

         Karabük İl Jandarma Komutanlığı, trafik kazalarını en aza indirme ve vatandaşların karayolunda güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlama yönündeki gayretlerine devam edecek. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabükspor’da Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarına Başlandı

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

AK Partili Karakaş:“AK Parti Olarak Yeni Bir Zafere İmza Atacağız”

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle