Hoşgeldiniz  

Karabük’te Trafik Haftası Etkinlikleri Gerçekleştirildi

Okan Küçük | 09 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük’te Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilere trafik kuralları anlatıldı. 

             Mayıs ayının ilk haftası kutlanan “Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Trafik Haftası” etkinlikleri kapsamında; Karabük İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından Ovacuma İlköğretim Okulu ve Çok Programlı Lisesinde öğrenim gören öğrencilere genel trafik kuralları anlatıldı. 

           Bilgilendirme broşürleri dağıtıldı, trafik hizmetlerinde kullanılan malzeme ve teçhizat tanıtılarak; idareci ve öğrenciler “Okul Servis Araçları Yönetmeliği” kapsamında bilgilendirildi. Yine aynı kapsamda; Yeşilköy Köyü mülki sınırları içerisinde bulunan Jandarma Yol Arama ve Kontrol noktasında, sürücülere lokum ve kolonya ikram edilerek, sürücülerin trafik kurallarına uyma konusundaki farkındalıklarının arttırılması sağlandı. 

         Karabük İl Jandarma Komutanlığı, trafik kazalarını en aza indirme ve vatandaşların karayolunda güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlama yönündeki gayretlerine devam edecek. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabükspor’da Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarına Başlandı

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

AK Partili Karakaş:“AK Parti Olarak Yeni Bir Zafere İmza Atacağız”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle