logo

KARABÜKTE TÜRKSEM ÇALIŞTAYI YAPILDI

Sosyal medya üzerinden devam eden TÜRKSEM Çalıştaylarının 16.sını Karabük ilimizde gerçekleştirdik.Karabük Türksem İl temsilci adayımız Sevim KARADAYI’nın davetiyle katıldığımız çalıştayımız da Türksem’in çalışmalarına bizzat katılarak aramıza katılan dostlarımızı tanıma fırsatı yakaladık.

Karabük İlimizin Türksem’e kazandırılmasın da bizlere destek sağlayan Türksem Çorum İl Temsilci A İş adamı İbrahim DAMAR’a çok teşekkür ediyorum .

Bizzat iller bazında yapacağımız çalışmalara katılacağız inşallah.

Bu çalıştayın bir farklılığı vardı katıldığımız dernek Engelli kardeşlerimizin bulunduğu manidar bir buluşmaydı.

İnşallah resmi kuruluşumuzdan sonra tüm illerimizde sağlığımız gücümüz elverdiği sürece hepsine katılacağız.

Ankara da bizlere kapılarını sonuna kadar açan TARİHDAŞ ‘ın değerli başkanı meslektaşım Mali Müşavir Sayın Ahmet BABA’ya ve yönetim kurulu üyesi değerli dostum Sayın Hidayat ÇAKIR’a da çok teşekkür ediyorum .

Ankara da ki çalışmalarımızı gerek üye kayıtlarında gerekse diğer illerimizden gelen üye formlarını takibi yaparak bizlere büyük destek veren İlahiyatçı Yazar Suna KORKUT kardeşimize de teşekkür ediyorum .

Değerli TÜRKSEM Ailesi 27 Nisan 2018 te başladığımız sanat yolculuğumuz devam ediyor bu ay itibariyle 29.ayın içerisine girdik.

Çalışmalarımızı hızla tamamlayıp Resmi onayımızı aldıktan sonra sizleri Türkiye’nin en büyük en güçlü Sanat Meclisi ile buluşturacağız.

Bu düşünceler ile Karabükte 2 gün dolu dolu gün geçirdik tüm TÜRKSEM Ailemize ve Karabük İl Temsilci A.Sayın Sevim KARADAYI’ya teşekkür ederim.

Kelami AKDEMİR TÜRKSEM Genel Başkanı

Sosyal medya üzerinden devam eden TÜRKSEM Çalıştaylarının 16.sını Karabük ilimizde gerçekleştirdik.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ