logo

Karabük’te yeni Covid 19 vakası

Karabük’te 13 gündür sıfır olan Covid 19 süreci bugün 1 kişinin pozitif çıkmasıyla bozuldu. Covid 19 tehlikesinin hala sürdüğünü vatandaşlardan dikkatli olmayı sürdürmelerini hatırlatıp konuyla ilgili Sarı’nın yaptığı açıklamayı aşağıda yayınlıyoruz.

Karabük İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı: ” 13 gün aradan sonra İlimizde yeni vaka görüldü. 8 gün önce İstanbul’dan ilimize gelen ve ev karantinasında olan bir vatandaşımızın yapılan test sonucu pozitif çıktı. Bu durum özellikle diğer illerden ilimize gelen vatandaşlarımızın ve onların yakınlarının ne kadar dikkatli olmaları gerektiğini bir kez daha ortaya koydu. Lütfen rehavete kapılmayalım ve alınan tedbir kararlarına uymaya devam edelim.” dedi

Covid 19 sürecinin başından beri her daim saha da olan Karabük Valimiz Fuat Gürel başta olmak üzere Karabük İl Sağlık Müdürümüz Ahmet Sarı, ve sürecin başından beri yoğun emek ve özveri gösteren her kademedeki tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyor ve hemşehrilerimizden tedbiri elden bırakmamalarını rica ediyoruz.

Karabük’te 13 gündür sıfır olan Covid 19 süreci bugün 1 kişinin pozitif çıkmasıyla bozuldu.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ