Hoşgeldiniz  

Karabük’te10 Bin kişi başkanını seçti. İşte ilk 3

Okan Küçük | 03 Kasım 2018 | Genel A- A+

                   1 Kasım 2018 Perşembe Günü başlattığımız Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? başlıklı anketimiz yoğun ilgi görüyor. Karabük ve Safranbolu’da vatandaşların kimi başkan olarak görmek istediklerini tarafsız bir gözle tespit etmek amacıyla başlattığımız ankette  Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabiliyor  ve Tek seferlik oy verirken  77 ismin dahil olduğu kutucuklardan 3 adayı seçebiliyor.                      Anketimize  2 gün içinde yaklaşık 10 Bin kişi katıldı. 

           Anketimizde sürpriz olarak kabul edilebilecek  bir sıralama çıktı.  Şu ana kadar Karabük için  1. sırada Adnan Çelik, 2. sırada Kubilay Yıldırım 3. sırada ise Durmuş Yalçın isimleri anket sonuçlarına göre yer alırken, Safranbolu’da ise 1. sıra da Bahattin Eroğlu, 2. sıra da Gülhan Kaynar ve 3. sırada ise Ali Kaya vatandaşların gönderdiği oylar sonrası yerini aldılar. 

Anketimiz 4 Kasım Pazar 24:00 da sona erecek.

77 ismin bulunduğu anketimiz 4 Kasım 2018 Pazar gecesi 24:00 de sona erecek. O zamana kadar anket katılım sayısının 15 Bine ulaşması bekleniyor. Bakalım Karabük ve Safranbolu’da 15 bin kişi kimleri Başkan Adayı olarak görmek isteyecek.                                       Anketimize yoğun bir şekilde katılan, tercihlerini yansıtan  vatandaşlara/hemşehrilerimize Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 ailesi olarak gönülden teşekkür ederiz.

           Ankete katılmak için buraya tıklayabilir ya da aşağıdaki resmin üzerine tıklayabilirsiniz

Karabük / Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ?

 

 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle