Hoşgeldiniz  

Karabük’teki Cinayet İçin Özel Ekip

Okan Küçük | 11 Aralık 2017 | Genel A- A+

Karabük’te yalnız yaşadığı evinde defalarca bıçaklanarak hunharca katledilen 89 yaşındaki Recep Serdar’ın katil ve katillerini bulmak için Emniyet özel ekip kurdu. 
Kendisi gibi aynı adını taşıyan dedesinden haber alamayan torunun yedek anahtar ile girdiği evde boynundan ve vücudundan bıçaklanarak öldürülen 89 yaşındaki Recep Serdar’ın cinayetini aydınlatmak için Karabük Emniyet Müdürlüğü tarafından çok yönlü soruşturma devam ediyor.
Olay yeri inceleme ekiplerinin evde yaptıkları ilk incelemede yaşlı adamın cüzdanı ve parasının alınmadığı ve ayrıca odaların dağıtılmayarak herhangi bir hırsızlık ibaresine rastlanılmadığı cinayetin sır perdesini ortadan kaldırmak isteyen Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri elde ettikleri deliller çerçevesinde katil veya katilleri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Öte yandan otopsisi yapılan 89 yaşındaki Recep Serdar, yarın merkeze bağlı Zopran köyünde toprağa verilecek.

 

KBÜ’de Uluslararası Öğrenci Sayısı 4 Bine Yaklaştı

Karabükspor’da Ziya Ünsal Dönemi Başladı

Karabük’te Trafik Kazası : 2 Ölü, 1 Yaralı

Karabük’te Cinayet…

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle