logo

Karabük’ün kuruluşunun 84. yıldönüm kutlamaları

 3 Nisan Demir Çelik Fabrikalarının temellerinin atılması ve Karabük’ün kurulmasının 84. Yıldönümü etkinlikleri bir dizi etkinlikle kutlanacak.

Etkinlikler kapsamında Karabük Üniversitesi tarafından 1 – 3 Nisan tarihlerinde; 5.Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu, Uluslararası Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrolü Sempozyumu ve Uluslararası 3 Nisan Fenofem (Demir ve demir dışı metaller) Sanayi Sanal Fuarı yapılacak.

1 Nisan 2021 Perşembe Günü Karabük Üniversitesi  15 Temmuz Şehitler Konferans Salonunda sabah  10’da başlayacak etkinlikte açılış seromonisinin ardından protokol konuşmaları yapılacak. 11’de Uluslararası 3 Nisan Fenofem (Demir ve demir dışı metaller) Sanayi Sanal Fuarı açılış yapılacak. Açılışın ardından Azerbeycan Devlet ve Sanayi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Babanlı konuşma yapacak. Ardından Avrupa Genel Galvanizciler Ajansı’ndan Dr. Murray Cook, konuşma yapacak.

 2 Nisan 2021 Cuma Günü Kent Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’nda sabah 11’de  Çelenk sunumu,  İstiklal Marşı ve Saygı duruşunu ardından protokol konuşması yapılacak ve ödül alan öğrencilere hediyeler verilecek.

Aynı gün saat 12:30’da  Yenişehir Cami –Şirinevler Cami – Çamlık Cami – 5000 Evler Merkez Cami ve Deretarla Selimiye Camii’nde Mevlid-i Şerif programı yapılacak.

Saat 18:00’de ise, Kardemir Müzik Kulübü tarafından 3 Nisan 84. Yıl kapsamında çevrim içi konser düzenlenecek olup pandemi nedeniyle konser Kardemir AŞ.’nin sosyal medyalarından yayınlanacak

3 Nisan Cuma Günü saat 20:00’de yapılacak Havai Fişek Gösterisinin ardından 3 Nisan Demir Çelik fabrikalarının temellerinin atılması ve Karabük’ün kurulmasının 84. Yıl dönümü etkinlikleri sona erecek.

Etkinliklere tüm Karabüklüler davetlidir.

3 Nisan Demir Çelik Fabrikalarının temellerinin atılması ve Karabük’ün kurulmasının 84. Yıldönümü etkinlikleri bir dizi etkinlikle kutlanacak.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ