Hoşgeldiniz  

Karadağ’a, “özel görev” mi verildi ?

Okan Küçük | 28 Ocak 2015 | Arşiv


facebooktwitter
Okan Küçük
okanbatitv@hotmail.com

Bunu Paylaş

                     ***

    CHP Karabük’te , yıllardır İl Başkanlığı koltuğunu kimseye bırakmayan Bayram  Karadağ’ın yönetiminde yeni bir seçim sürecine gidiyor.

*özelgörevkaradag

     CHP’nin yıllardır parça pinçik edildiği, partililerin bile parti binasına çıkmadıkları ve bunun da müsebbipinin Karadağ olduğu çarşı da – pazar da her yerde öyle fısıltı şeklinde de değil hani, bağıra bağıra konuşuluyor denilse yanlış olmaz değil mi ?

*

  Son olarak  CHP  İl Kadın Kolları Başkanı da istifa etmiş…  Karadağ mı , yok canım o daha bi yerleşiyo anlaşıldığı kadarıyla koltuğa…

*

         Şimdi son  sıralarda çarşı -pazar da  konuşulan mevzu şu. CHP ,  Karabük’te bu seçimlerde oy tutacak bir kişinin peşindeymiş. He, bu oylar milletvekilliğine yetmez de, güçlü BİR SOLCU ADAYLA YA DA 2 DÖNEM ÖNCE YAPTIKLARI GİBİ SAĞDAN   BU SEFER DURSUN ALTIPARMAK GİBİ bir isimle mesela Milletvekili olmaya değil de başkalarını milletvekili etmeye, ön açmaya, çalışıyormuş ve  örneğin  CHP’den Vergili’ye gidecek olan  olası  oyların CHP DE kalması/tutulması noktasında “ÖZEL GÖREV“icra edecekmiş.

*

         Bunları konuşanlar yine CHP’liler.  CHP’liler  konuşuyor ,  biz de duyuyoruz. Uydurmuyoruz yani, inin sokakta bunu CHP’lilerin bir kısmı açık ve net olarak konuşuyor. ..

*

 İyi de bunlar   doğru olabilir mi ?

*merkezanigif

            İyi de  kime ne yapıldı ki , böyle bir şey karşılık olarak yapılabilsin ? Kimin işi görüldü de böyle bir bedel ödettirilsin?   İnsanın aklına direk bu şekilde sorular geliyor. BİZ KİBARCA YAZIYORUZ AMA , ÇARŞI – PAZAR DA AĞIR LAFLAR EDİLİYOR…Bir cevap/açıklama ya da benzeri  bir şey gelirse yazarız.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle