Hoşgeldiniz  

Karadeniz – Ayar el ele…

Okan Küçük | 01 Kasım 2014 | Yazar A- A+

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi 9 Kasım’da yapılacak. Mevcut başkan Kemal Karadeniz aday.

              Yerel seçimler de TÜRKİYE REKORUYLA KAYBETTİĞİNİZ BİR SEÇİMDEN SONRA HALA VE ISRARLA MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLMAK, HİZMET ETMEK KAVRAMIYLA AÇIKLANABİLİR Mİ SİZCE ?

             
               KOLTUK SEVDASI, BAŞKANLIK AŞKI KOKAN HAREKETLERE BENZEMİYOR MU BUNLAR   ?

 

              Hem kendi DELEGENİZİN YANİ ÖMER AYAR İLE KEMAL KARADENİZİN BELİRLEDİĞİ DELEGENİN KARŞISINA ÇIKARAK SEÇİME GİRMEK, SONRA DELEGE OY VERDİ KAZANDIM, BU DEMOKRASİDİR DEMEK NE KADAR DEMOKRATİK VE ETİK OLABİLİR ACABA ?

                 SON YEREL SEÇİM YENİLGİSİNİN ARDINDAN , DÖNEMİN İL BAŞKANI ÖMER AYAR , AK PARTİ GENEL MERKEZİ TARAFINDAN İSTİFA ETTİRİLMİŞKEN , BAŞARISIZLIKTA SORUMLULUĞU OLAN 2. İSİM OLAN KARADENİZ’İN HALA ÇIKIP ADAYIM DA ADAYIM DEMESİ HER ŞEYDEN ÖNCE VE KESİNLİKLE ETİK Mİ ACABA ?

             (Burası ayrıca tartışılmalı. 3 Kasım 2014 Pazartesi Günü yayımlanacak Karabük’ün Sesi Gazetesi’ndeki köşe yazımızda da yazdık.)

              Diğer konu da Ak Parti Merkez İlçe Kongresi öncesi aday Kemal Karadeniz ile eski il başkanı Ömer Ayar; bu aralar pek bir yanyana geliyorlarmış duyduğumuz kadarıyla.

                 MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI’NI KEMAL KARADENİZ’İN ALMASI SADECE KARADENİZ İÇİN DEĞİL, AYAR İÇİN DE OLDUKÇA ÖNEMLİ ANLADIĞIMIZ KADARIYLA.

              AYAR , BU MANADA KARADENİZ’İ GÖNÜLDEN , HİZMET AŞKIYLA YANİ DESTEKLİYOR VE KENDİ DELEGESİNİ DE ONA GÖRE ÖRGÜTLÜYOR ANLAŞILAN.

              AYNI KARADENİZ’DE OLDUĞU GİBİ AYAR’DA DA VAR BU HİZMET AŞKI İŞTE. YOKSA BAŞKA NE,     NEDEN OLABİLİR Kİ , Dİ Mİ ?
*
 Ayar’ın  Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olacak olmasıyla hiç bir alakası yoktur herhalde bu  Karadeniz- Ayar birlikteliğinin.

 

       Yani Karadeniz için ne  koltuk aşkı,  Ayar için de ne adaylık hülyaları falan değil, tamamen hizmet aşkı, memleket /millet aşkıdır olsa olsa, değil mi ?

     Ne, diyelim, Timurçin Saylar ve ekibine ve Ak Parti’ye de ayrıca hayırlı olsun, yani…

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle