logo

Karagün Dostu Meslek Liseleri Ödüllendirildi

Dünyada ve Ülkemizde etkisini gösteren COVİD-19 salgını nedeniyle zor zamanlar geçirildiği bu dönemde Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Bakanlığa bağlı okul ve kurumları ihtiyaç duyduğu ürünleri seri bir şekilde üreterek sağlık çalışanlarının ve toplumun hizmetine sunuyor.

Bu kapsamda okullarda temizlik malzemelerinden maske, siperlik, hijyen standı , ateş ölçer, tulumlara kadar bir çok  alanda üretim gerçekleştiriyor. Bu süreçte yapmış oldukları özverili çalışma ve vermiş oldukları katkılarından dolayı, Bakanlığın Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce, İlimiz Merkez Karabük Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  okul müdürlerine başarı belgelerini takdim eden İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ  gösterdikleri çaba ve başarılarından dolayı tüm okul personeli adına okul müdürlerine teşekkür etti.

Dünyada ve Ülkemizde etkisini gösteren COVİD-19 salgını nedeniyle zor zamanlar geçirdiğimiz bu dönemde Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Bakanlığın bağlı okul kurumları ihtiyaç duyduğu ürünleri seri bir şekilde üreterek sağlık çalışanlarının ve toplumun hizmetine sunuyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ