Hoşgeldiniz  

KARAOĞLU’NUN ADAYLIĞI,HEYECAN YARATTI!!!

Okan Küçük | 07 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük’ün tanınmış iş adamlarından Sedat Karaoğlu, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) milletvekili aday adayı oldu.

              Resmi başvurusunu da, dün CHP Genel Merkezine yaptı.Sedat Karaoğlu, “24 Haziran’da yapılacak olan ülkemiz için çok önemli olan genel seçimlerde partim adına görev alma talebimi, milletvekilliği aday adaylığı başvurumu genel merkeze yaptım. Hayırlı olsun” diye konuştu.

“KARABÜK’E HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM”

           Karaoğlu, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Doğup büyüdüğüm Karabük’ten, baba yadigârı Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekili aday adayı olmanın mutluluğunu ve şerefini yaşıyorum.Böylesi bir süreçte aday adayı oldum.

          Çünkü; Ülkemizde sosyal, siyasal, ekonomik açmazların yaşandığı bir dönemde parlamentoda olmayı sorumluluğum saydığım için aday adayı oldum. Atatürk’ün emanetlerine, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak, demokrasiyi, demokratik parlamenter sistemi yüceltmek için aday adayı oldum.

          Ülkemiz için, Karabük için, politika yapmanın, politika yoluyla halka yarar sağlamanın onurunu yaşamak için aday adayı oldum.Başarının sırrının çok insana ulaşmak, gönüllerde yer almak olduğunu biliyorum. Bu dönem çok çalışarak partimize seçim kazandıracak kadroların içinde olmak için aday adayı oldum.

         Ben Karabüklü hemşerilerime güveniyorum. Emekçilerimize, Emeklilerimize, hanımlara, gençlere güveniyorum. Bu dönem hep birlikte çok çalışıp başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.  

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Ekrem Karaaslan:“AK Parti Türkiye’nin Geleceği”

Ahmet Nur’dan Yenice Ziyareti

Güneş; “Ak Parti Gömleğin İlk Düğmesini Yanlış İliklemez”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle