logo

Kardemir Ulaştırma ve Haberleşme Şurasında Yerini Aldı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen “12. Ulaştırma ve Haber Şurası”nda stant açtı.

Fabrikadan yapılan açıklamada, şirketi “Türkiye’nin ilk ve tek demiryolu rayı ve tekerleği üreticisi konumundaki şirketimiz, “Lojistik, Mobilite ve Dijitaleşme” teması ile bir araya gelen 12. Ulaştırma ve Haberleşme Şurası’nda ulusal ve uluslararası alanda firma ve misafirlerini standında ağırladı. T.C. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı tarafından düzenlenen etkinlik süresince, özellikle raylı ulaşımlar sektöründen birçok kamu ve özel şirket ile temaslar kuruldu.

Standımıza ziyaretler gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay, T.C. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürü Sayın Metin Akbaş şirketimizin raylı ulaşımlar alanındaki son çalışmaları ve çelik üretimimiz hakkında detaylı bilgiler aldı.

Etkinliğin son gününde Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan’ın özel oturumunda da yer alan şirketin, ülkemizin ulaştırma ve haberleşme alanındaki yeni yatırımları ve gelişmeleri hakkında bilgi sahibi oldu.”

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen “12. Ulaştırma ve Haber Şurası”nda stant açtı.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ