Hoşgeldiniz  

Kardemir’de Görevden Alma

Okan Küçük | 24 Ocak 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

        Karabük’te  geçtiğimiz Pazar gecesi  yaşanan ve 3’ü işçi toplam  4 kişinin ölümüyle sonuçlanan ve Karabük’ü üzntüye boğan  Kardemir servis aracı kazasından sonra,  KARDEMİR’de servis araçlarının yenilenmesine yönelik  adımlar atılmaya başlandı.

 

 

  Diğer taraftan , Kardemir işçi servislerinden sorumlu olan Kardemir Nakliyat ve Lojistik Müdürü İldeniz Özyılmaz Gürsoy, KARDEMİR tarafından alınan ani karar ile   görevden alındığı öğrenildi.

Kardemir’de Görevden Alma için 2 Yorum

  1. karabüklü dedi ki:

    İKİNCİ GÜNAH KEÇİSİ DE BULUNDU DEMEK.TABİ CANIM,ARAÇ SAHİBİ İLE NAKLİYE MÜDÜRÜ SORUMLU .BAŞKA KİMSE YOK.GENEL MÜD,GEN MÜD YARD., YÖNETİM KURULU,SENDİKA,VALİ,EMNİYET,TRAFİK,ODA VS, KİMSE ÜZERİNE ALINMASIN.ONLAR SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK.YAZIKLAR OLSUN SİZE . HADİ BU DÜNYADA ADALETTEN KAÇTINIZ DİYELİM İLAHİ ADALETTEN NASIL KAÇACAKSINIZ.

  2. Alper dedi ki:

    Kaza olmasını nakliyat müdürü mu istedi öncelikle bunu sormak istiyorum tek sorumlu bu kisimi devlet bu tür araçları kaldirmadigindan sorumlu degilmidir acaba 60 yaş üstü emekli çalışıyor bu araçlarda neden bunu da sorarım asgari ücretin 1600 lira olan bir ülkede yaşıyoruz emekli bir vatandaşın aldiği ücret de aynı adam çalışmayıp ne yapacak bence öncelikle bu konuda o müdür değil devlet suçludur sonra araç sahibi suçludur öncelikle bu duruma devlet yetkileri buna bir düzenleme getirsinler 20 yas üstündeki bütün araçları trafikden cekmeli

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle