Hoşgeldiniz  

Kardemir’de revizyon devam edecek.

Okan Küçük | 25 Kasım 2016 | Eğitim, Genel, Güncel, haber, İletişim, Siyaset A- A+

Bunu Paylaş

kardemirsondurum1

Kardemir Yönetim Kurulu’nun 24 Kasım da İstanbul’da yaptığı toplantının sonuçlarını bugün yansımaya başladığını ve Ham maddeler ve Tedarik  Müdürü Zafer Zihni Gülle, Lojistik Müdürü Ferhat Köksal ve Mali İşler Müdürü Aydın Erol’un da görevine son verildiğini ve kendilerine  ilgili tebligatın yapıldığının öğrenildiğini  yazmıştık

İLGİLİ HABER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 c1Son olarak ulaştığımız bilgilere göre Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gürkan Gürpınar’ın görevi devam ederken  ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hakan Onur’da görevden ayrılanlar arasında   İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına ise vekaleten Hasan Sarıçiçek getirildi.  İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Metin Altan’da görevden ayrılanlar arasında.

unalgif

Genel Müdür Vekili Ercüment Ünal’ın ise Genel Müdürlük vekaleti devam ederken , Ticari Genel Müdür Yardımcılığı ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Vekili görevlerinde…

Kardemir de revizyonun hızlı bir şekilde devam edeceği de edinilen bilgiler arasında. Revizyonun devamıyla ilgili aldığımız bilgileri konuyla ilgili yazacağımız sonraki yazı da paylaşacağız.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle