logo

Kardemir’den KAP Açıklaması

Kardemir’de bugün yapılan toplantı da görev dağılımı yapıldı. Buna göre KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar, Başkan Vekilliği görevine ise Erdal Erdem Seçildi.

Kardemir tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na ( KAP) yapılan açıklamalar aşağıdadır.

“Şirketimizin bugün yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında görev dağılımı yapılmış olup, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Sn. Alparslan BAYRAKTAR’ın, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği’ne Sn. Erdal ERDEM’in seçilmesine karar verilmiştir.

Yönetim Kurulu’muzun 06.11.2020 tarihinde yapılan toplantısında; Denetimden Sorumlu  Komite Başkanlığı’na Sn. Ömer  DEMİRHAN, Üyeliklere Sn. Erdal ERDEM ve Sn. Mustafa AYDIN‘ın, Riskin Erken  Saptanması Komitesi Başkanlığı’na Sn. Erdal  ERDEM, Üyeliğe Sn. Mustafa AYDIN’ın, Kurumsal Yönetim  Komitesi Başkanlığı’na Sn.  Mustafa AYDIN’ın, Üyeliklere Sn. Ercümend  ARVAS, Sn. Ömer DEMİRHAN ve Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Sn. Burcay  YAVUZ‘un atanmalarına karar verilmiştir.

 Diğer taraftanbir diğer bildirim de de; ” Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mahmut Faruk Akşit, mevcut projeleri ve görevi nedeniyle şirketimize yeterli zamanı ayıramayacağını ifade ederek yönetim kurulu üyeliği görevinden ayrılmıştır.” denildi.

Biz de Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 ailesi olarak görevlendirmelerin Ülkemize/Karabük’e hayırlar getirmesini dileriz.

Kardemir’de bugün yapılan toplantı da KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar, Başkan Vekilliği görevine ise Erdal Erdem Seçildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ