Hoşgeldiniz  

KARDEMİR’den Satış Duyurusu.

Okan Küçük | 23 Haziran 2017 | Genel A- A+

KARDEMİR A.Ş., Temmuz-Eylül 2017 döneminde nervürlü inşaat demiri, kütük, profil-köşebent-ray-kalın yuvarlak, maden direği ve kangal satışı yapacağını duyurdu.


Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri A.Ş.’den (KARDEMİR) Kamuyu Aydınlatma http://www.yildiz-mobilya.com.tr/Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, üç aylık süreçte yapılacak satışlar için talep sahibi hissedar müşterilerin, şirket unvanı, şahsi isimleri, sahip oldukları pay senetleri, nihai olmamakla birlikte alabilecekleri ürün miktarını gösterir liste ile 30 Haziran’a kadar kuruma başvurmaları gerektiği bildirildi.
Açıklamada, ayrıca satış prosedürlerine göre yüzde 40 öncelikli ve yüzde 60 serbest olmak üzere Temmuz-Eylül 2017 döneminde liste fiyatı üzerinden 170 bin 200 ton nervürlü inşaat demiri, 245 bin ton kütük-blum, 91 bin ton profil-köşebent-ray-kalın yuvarlak ve maden direği ile 63 bin ton KANGAL satışı programlandığı belirtildi.

*

 

Bu haber 7.375 kere görüntülendi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle