logo

Kardökmak A.Ş. Toplu İş Sözleşmesinde Mutlu Son

Kardökmak ile Özçelik İş Sendikası arasında 2021-2022 dönemi toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören şunları kaydetti:

“ Kardemir A.Ş. ‘ye bağlı şirketlerden Kardökmak A.Ş. ve Özçelik-İş Sendikamız arasında devam eden 2. Dönem Toplu İş Sözleşme görüşmesini ,dünyada ve ülkemizde pandemi nedeniyle hem ekonomik hem sosyal olarak zorlu ve sıkıntılı bir dönemi yaşadığımız bu süreçte masa başında ,uzlaşıyla ve üyelerimiz lehine ciddi kazanımlar elde edilerek imzalamış olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
2 yıllık olarak imzalanan sözleşmenin 1. Yıl 1.Altı Ay %14, 1. Yıl 2. Altı Ay Tüfe, 2.Yıl 1. Altı Ay Tüfe, 2. Yıl 2. Altı Ay Tüfe+1 ücret artışı gerçekleştirilmiş olup , İkramiye 80 Yevmiye ye çıkarılmış , fazla mesai %75 , sosyal haklarda ise ciddi kazanımlar elde edilmiştir.
Toplu-İş Sözleşmesinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasında emeği geçen başta Sendikamız Yönetimi ve Kardökmak A.Ş. Yönetimine şükranlarımızı sunar, Sendikamıza , Kardökmak A.Ş.’ye ve tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.”

Kardökmak ile Özçelik İş Sendikası arasında 2021-2022 dönemi toplu iş sözleşmesi imzalandı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören şunları kaydetti:

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ