Hoşgeldiniz  

KARGAZ Abonelerine yeni hizmet…

Okan Küçük | 16 Şubat 2016 | Genel, Güncel A- A+

Kargaz, abonelerinin cep telefonlarına kısa mesaj göndererek bilgilendirme hizmetine bir yenisini daha ekliyor.SMS hizmeti ile iç tesisat projelerinin durumları hakkında anında bilgi sahibi olan abonelerin memnuniyeti, bu hizmet ağının daha da geliştirilmesinde büyük rol oynuyor.

kargazsms

Abonelerin birebir bilgi sahibi olmalarını amaçlayan bu yenilik; 1 Mart 2016 tarihinden itibaren artık sadece iç tesisatta değil Fatura, İhbar, Gaz Açma/Kapama ve Fesih işlemleri ile ilgili bilgilendirme hizmetlerini de kapsayacak. Kargaz geliştirilen bu yeni proje ile abonelerin hayatında büyük bir kolaylık sağlamayı hedefliyor.

Aktif doğal gaz kullanıcılarının şayet cep telefon numaraları değişmiş ise 444 0 187 numaralı Çağrı Merkezi’nden gerekli güncellemeleri yaptırmaları gerekiyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle