Hoşgeldiniz  

Kasapoğlu’ndan projelere destek sözü

Okan Küçük | 20 Temmuz 2018 | Genel A- A+

 

                    Vali Kemal Çeber’in AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ile birlikte ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Karabük’teki projelere destek sözü verdi. 
                  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Kasapoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunan Vali Kemal Çeber ve AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Yazıköye yapılacak yeni Kardemir Karabükspor antrenman tesisleri, Keltepe Kayak Merkezi, Bulak Köyü sınırlarında yapımı devam eden ‘Sporcu Fabrikası’ başta olmak üzere kentteki spor ve gençlik hizmetleri faaliyetleri hakkında bilgiler vererek Bakan Kasapoğlu’ndan yatırımlara destek istedi. 
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu nazik ziyaretleri için Vali Kemal Çeber ve AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a teşekkür edip, projeler için imkânı olan her desteği vereceklerini ifade ederek yetkililere gerekli talimatları verdi. 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle