logo

Kayak Merkezinde Kış Hazırlıkları Devam Ediyor

2 bin rakımlı Keltepe Kayak Merkezi’nde; pistlerin düzenlemesi, otopark alanının yapılması gibi birçok alanda çalışmalar aralıksız sürüyor.

Genel SekreterMehmet Uzun, beraberinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’le birlikte İlimizin ve bölgemizin yeni turizm merkezi Keltepe Kayak merkezinde incelemelerde bulundu.

Kurumumuz tarafından pist alanları ve çevre düzenlenmesi çalışmalarını inceleyen Genel Sekreter Uzun, “ Şuan Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Personellerimiz pist alanları ve çevre düzenlemesi çalışmalarını yapıyor. Devam eden çalışmalarda herhangi bir sorun yok ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bizde Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Coşun Güvenle yapılan çalışmaları inceledik. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ de kayak merkezinin girişi, mescit ve diğer çalışmalarına devam ediyor. Özel İdare ve Gençlik Spor Müdürlüğü olarak sürekli irtibat halindeyiz. Keltepe Kayak merkezi için neler yapabiliriz bunları konuşuyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün çalışmaları da aralıksız devam ediyor. Bu yıl kış mevsiminde buranın daha güzel olması için iki kurumda çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor” diye konuştu.

Genel Sekreter Uzun açıklamalarının sonunda, Karabük ve bölgesi için çok önemli bir yatırım olan Keltepe Kayak merkezine yapılması gereken ne varsa el ele verilip yapılacağını vurgulayarak; “Burası memleketimiz için gelecek vaat eden bir yer ve çok güzel bir kış turizm merkezi olma yolunda da emin adımlarla ilerleyecek” dedi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ