logo

Kaymakam BÜTÜN’den Dereceye Giren Öğrenciye Ödül

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde düzenlenen ’’ Bir Sonbahar Öyküsü’’ temalı gençler arası öykü yazma yarışmasında Seyhan Cengiz Turhan Anadolu Lisesi öğrencisi, Eskipazar Gençlik Merkezi üyesi Süreyya AYHAN Türkiye’de ilk 50’ye girerek ödül almaya hak kazandı. Öyküsünde, ne olursa olsun umudun yetirilmemesi gerektiğini vurgulayan Süreyya AYHAN İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Hüseyin Erdoğan ile birlikte Kaymakam Emrah BÜTÜN’ü Makamında ziyaret etti.

Eskipazar ve Karabük İlimiz adına bu haberin güzel bir kazanım olduğunu, gelecekte daha güzel yerlere hedeflemeleri acısından gençlerimize örnek teşkil ederek, ufuklarının genişletebileceğinin altını çizen Kaymakam BÜTÜN, öğrencimize ödülünü takdim ederek, başarılarının devamını temenni etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde düzenlenen ’’ Bir Sonbahar Öyküsü’’ temalı gençler arası öykü yazma yarışmasında Seyhan Cengiz Turhan Anadolu Lisesi öğrencisi, Eskipazar Gençlik Merkezi üyesi Süreyya AYHAN Türkiye’de ilk 50’ye girerek ödül almaya hak kazandı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ