logo

Kaymakam Ürkmezer’den Kamu Görevlilerine Ziyaret

Kaymakam Dr.Fatih Ürkmezer, Ramazan Bayramında uygulanan sokağa çıkma yasağı kapsamında İlçemizin huzuru, güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşlarımızın taleplerinin karşılanması için çalışan kamu görevlilerini, görevleri başında ziyaret ederek, Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

İlçe Emniyet Müdürü Aydemir Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Ütğm. Emrah Aydın ile birlikte Ramazan Bayramında da mesaiye devam eden kamu personeli ile güvenlik güçlerini ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer, Safranbolu Vefa Sosyal Destek Gurubu yetkililerinden vatandaşlarımızdan gelen talepler ve başvurular hakkında bilgiler alarak Bayramlarını kutladı.

İlçe merkezi ve değişik bölgelerde oluşturulan Polis ve Jandarma Kontrol Noktalarını ziyaret ederek görevli emniyet personeli, jandarma personeli ile sağlık personellerinin Bayramını kutlayarak görevlerinde başarılar dileyen Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer,” Bayram süresince ve sokağa çıkma yasağının olduğu günden itibaren mesai mevhumu olmadan görevlerinin başında olan tüm kamu görevlilerinin, başarılı, gayretli ve dikkatli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah Devletimizi, Milletimizi ve sizleri korusun, ailelerinizle beraber hayırlı bayramlar diliyorum.” dedi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ