Hoşgeldiniz  

KBÜ, Çin’in en büyük eğitim fuarında yer aldı

Okan Küçük | 23 Ekim 2018 | Genel A- A+

           Karabük Üniversitesi Çin’in en önemli ve en büyük eğitim fuarı olan ‘China Education Expo 2018’e katıldı. 
Uluslararası alanda bilinirliğini artırmak ve diğer üniversitelerle anlaşmalar yapmak üzere seçkin eğitim fuarlarına katılmaya devam eden Karabük Üniversitesi, Çin’in en büyük eğitim fuarında da yerini aldı. 
           ‘China Education Expo 2018 Fuarı’na 30’a yakın ülkeden 200’e yakın üniversitenin katılırken fuarın birinci gününde, diğer üniversitelerle ikili iş birliğini artırmaya yönelik görüşmeler yapıldı. İkinci gününde ise Çinli öğrencilere Karabük Üniversitesinin lisans, yüksek lisans ve doktora programları tanıtıldı. 
Fuara Karabük Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın yanı sıra Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Çepni, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Ebubekir Işık ve Uluslararası İlişkiler Ofisi’nden Arş. Gör. Muhammed Esad Kuloğlu katıldı. 

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Çakıldan sitem

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle