Hoşgeldiniz  

KBÜ Ev Sahipliğinde “5. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi”

Okan Küçük | 04 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerinin düzenlediği “5. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi” 7 Mayıs Pazartesi 15 Temmuz Şehitler Konferans Salonu’nda başlıyor.

           ‘Çocuğun Yüz Dili’ temasıyla bu yıl 5.’si gerçekleşecek kongreye birçok farklı üniversiteden alanında uzman akademisyen ve öğrenci katılarak bildiri sunacak. Kongreye ayrıca ‘Akademisyen Anne’ olarak bilinen ve sosyal medyada özellikle annelerin sorunlarına çözüm yolu sunan Saniye Bencik Kangal da konuşmacı olarak katılacak. 

        Karabük Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü tarafından 7 – 9 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek “5. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi”nin 1600 katılımcıyla üniversitenin en kapsamlı ve kalabalık kongrelerinden biri olması bekleniyor. Çocuk ve çocukluğa ilişkin konuların farklı bakış açılarından ele alınacağı kongrede akademisyenlerin sunumları ve öğrencilerin serbest bildirilerinin yanı sıra 7 çalıştay, 2 sergi, 3 panel ve 1 konferans gerçekleştirilecek.

‘Akademisyen Anne’ de davetli konuşmacılar arasında

    5. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi’nin davetli konuşmacıları arasında Türkiye’nin ‘Akademisyen Anne’ ismiyle tanıdığı, Instagram’daki 676 bin takipçisiyle bir fenomen haline gelen Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal da bulunuyor.  Akademisyen Saniye Bencik Kangal kongrenin ikinci gününde (8 Mayıs Salı) “Çocuk Gelişiminde Oyun” konusunda poster sunum gerçekleştirecek ve “İnternet Sitelerinde En Çok Satan Çocuk Kitaplarının Biçim ve İçerik Özelliklerinin İncelenmesi” konulu ortak bildiri sunacak.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Rektör Polat,Uluslararası Öğrencilerle Görüştü

Çaylı; “Turizm Konusunda Yol Alınmaya Başlanılmıştır”

Osman Aydın,MHP M.V,A.Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

Minik Öğrenciler Bale Gösterisine Hazırlanıyor

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle