Hoşgeldiniz  

KBÜ Müzik Bölümü Öğrencilerinden Keman Resitali

Okan Küçük | 09 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Müzik Bölümü son sınıf öğrencileri ile birinci sınıfta öğrenim gören öğrenciler birlikte keman performansı sergiledi.

               “Keman Sınıfı” adının verildiği konserde Gamze Özkan, Sibel Aydoğan, Ezgi Ergün, Onurcan Çelebi, Aşkın Bakbak, Tansu Katırcı, Mehmet Emin Türkel ve Beyzanur Danışmaz isimli öğrenciler Araştırma Görevlisi Şükriye Tuğçe Renda öncülüğünde ve Prof. Dr. Naila Mirzayeva’nın piyanosu eşliğinde yerli ve yabancı eserleri dinleyiciyle buluşturdu. 
               Konserle ilgili konuşan Araştırma Görevlisi Şükriye Tuğçe Renda, “Tüm dünyada bu tarz etkinlikler yapılmalı. Üniversitemiz bu konuda çok aktif, salonlar sürekli dolu ve bize düşen görev bu etkinlikleri takip etmek” diye konuştu. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

“Siber Vatan” Projesi Hayata Geçiriliyor

Karabük’te “Gören Göz Projesi” Yeniden Başlıyor

Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Karabük’te Trafik Haftası Etkinlikleri Gerçekleştirildi

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle