Hoşgeldiniz  

KBÜ Öğrencilerinden ‘Design Week 2017’de Gururlandıran Başarı

Okan Küçük | 01 Aralık 2017 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunu ve öğrencileri Türk tasarım haftası kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Türkiye Tasarım Haftası / Design Week Turkey 2017’den ödüllerle döndü.

Tasarımcılar 8 – 12 Kasım’ da İstanbul’da düzenlenen Türkiye Tasarım Haftası/Design Week Turkey 2017’de buluştu. ‘Tasarımın potansiyeli’ temasıyla bu yıl ikincisi gerçekleşen etkinlik kapsamında karton ambalaj, kağıt ürünleri, gemi ve yat gibi sektörlerin tasarım yarışması ödülleri de sahiplerini buldu.

Karabük Üniversitesi öğrencileri projeleri ile katılım sağladıkları yarışmalarda büyük başarı gösterdi.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunu Nida Cin katıldığı iki farklı yarışmadan da ödül aldı. Nida Cin; İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB)’nin düzenlediği 4. Plastik ve Metal Ambalaj Tasarım Yarışması’nda ‘Kaşerr’ isimli projesiyle ikincilik ödülü, İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen  6. Ulusal Karton Ambalaj ve Kâğıt Ürünleri Tasarım Yarışması’nda ise üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencisi Merve Kutlu ise, ‘Luluğ’ isimli ürünüyle Ambalaj ve Hızlı Tüketim Ürünleri Yarışması’nda, Kavramsal Tasarım ödülünün sahibi oldu.

İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen  6. Ulusal Karton Ambalaj ve Kâğıt Ürünleri Tasarım Yarışması’nda Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden Serhat Sağlam ile Teknoloji Fakültesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Bölümü öğrencisi Sevgi Yenin de ‘Kağıt ürünleri’ kategorisinde mansiyon ödülü aldı.

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

Refik Polat: ” Üniversitemizi ve yönetimi TÜRK BAYRAĞI’na muhalifmiş gibi göstermek isteyenler… acizler..”

Okan Küçük Yorumluyor… KARDEMİR İSTESE DE BU TOPA GİREMEZ…HİSSEDARLAR CAMİ YARDIMLARINA BİLE RET VERİYORLAR… ÇÖZÜM KARDEMİR’DE DEĞİL , AİLELER DE… SENDİKA NEDEN SESSİZ DENİLİYOR, NE YAPSIN ADAMLAR ? ÇOKLU KONSORSİYUMUN AİLELER NEZDİNDE KURULMASI ŞART. TEK REÇETE BU.30.11.2017

İsmail Altınöz’ün Dikkatine…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle