Hoşgeldiniz  

KBÜ Öğrencilerinin İki Kısa Filmi Daha Finalde

| 23 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü başarılarına bir yenisini daha ekledi. Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü öğrencileri Musa Gökkaya ve Direnç Özgür Oral tarafından çekilen “Kostüm Oyunları” ve “Yeraltı Edebiyatı” adlı kısa filmler, İstanbul Kısa Filmciler Derneği tarafından düzenlenen 16.Ulusal Kısa Film Yarışmasında finale kalmaya hak kazandı.

Ulusal ve uluslararası film festivallerinde önemli başarılar elde eden Karabük Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü, geçtiğimiz hafta iki kısa film ile “10. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri”nde finale kalma başarısı göstermişti, bu kez de yine farklı iki kısa filmi ile “16. Ulusal Kısa Film” yarışmasında adını finale yazdırdı.Danışmalığını Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü Öğr. Gör. Musa Ak’ın yaptığı, Musa Gökkaya ve ekip arkadaşları tarafında çekilen “Kostüm Oyunları” adlı belgesel film ile danışmanlığını yine Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümünden Öğr. Gör. Bedirhan Karakurluk’un yaptığı, Direnç Özgür Oral ve ekip arkadaşları tarafından çekilen “Yeraltı Edebiyatı” adlı kısa film, İstanbul Kısa Filmciler Derneği tarafından düzenlenen, 16. Ulusal Kısa Film Yarışmasında finale kalmaya hak kazandı.Finalist filmlerin gösterimleri 21-23 Mart tarihleri arasında SETEM Akademi, Önder Babat Kültür Merkezi ve Işık Üniversitesi Maslak kampüsünde yapılacak ve ödüller 24 Mart 2018 tarihinde SETEM Akademide düzenlenecek ödül töreni ile sahiplerini bulacak.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

ÇAYLI’NIN İHRAÇ TALEBİNİN SON DURUMU NEDİR ?

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLER DEĞİŞECEK Mİ ?

KAYYUM,  BAŞKAN YARDIMCISINA SORUŞTURMA  AÇTI.

KARABÜKSPOR 2 YILDA BU HALE NASIL GELMİŞ ?RAPORDAKİ BAZI BELGELER ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle