Hoşgeldiniz  

KBÜ Rektörü Öğrenci Evinde

Okan Küçük | 26 Aralık 2017 | Genel A- A+

Her hafta farklı bir öğrenci evinde gerçekleştirilen ‘Öğrenci Evi’ programının bu haftaki konuğu Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat oldu.

Karabük BRTV kanalı tarafından hazırlanıp yayımlanan ‘Öğrenci Evi’ programında her hafta bir öğrenci evi ziyaret ediliyor. Ziyarette o haftanın konuğu öğrenci evinde ağırlanıyor, öğrencilerin sorularını yanıtlıyor. Öncesinde ise öğrenciler için programın sponsorları tarafından hediye çekleri sağlanıyor.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın konuk olduğu öğrenci evi ise Üniversitenin farklı bölümlerinde öğrenim gören kız öğrencilerin 100. Yıl Mahallesi’ndeki bir ev oldu. Rektör’ün evlerine konuk olacağı haberini alan öğrenciler heyecanlı bir bekleyişe içerisine girdiler. Öyle ki söylenen saatten daha önce camda beklemeye başladıklarını aktardılar.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ve eğlenceli anlara sahne olan programda Rektör Prof. Dr. Polat kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtladı. Öğrenciler ayrıca evlerinde ağırladıkları Rektör Polat’a kendi elleriyle hazırladıkları pasta, börek ve kısır ikram etti.

Öğrenciler Rektör’ü ağırlamaktan dolayı çok memnun ve şanslı olduklarını söyledi. Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın hayat tecrübelerini dinlemekten büyük keyif aldıklarını belirten öğrenciler, ilk başta çok resmi bir ortam olacağını zannettiklerini fakat Rektör Polat’ın sıcakkanlılığı ve samimi tavırları nedeniyle çok iyi vakit geçirdiklerini ifade ettiler.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat da programı çok beğendiğini belirterek öğrencilerle bir araya gelmekten çok büyük keyif aldığını söyledi ve öğrencilere teşekkür etti.

Programın bitiminde öğrenciler sosyal medyadan canlı yayın yaparak diğer öğrenci arkadaşlarının sorularını da Rektör’e ilettiler.


 

Kedi Evlerine Talep Artıyor

Karabükspor Habertürk’te…

Kardemir Karabükspor’dan Hakem Meler’e Büyük Tepki

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle