Hoşgeldiniz  

KBÜ’de 1. Uluslararası Turizm ve Mimarlık Konferansı Düzenlenecek

Okan Küçük | 11 Haziran 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Safranbolu Turizm Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ve Özbekistan Buhara Üniversitesi Turizm Fakültesi ortaklığı ile Safranbolu’da 24 – 27 Ekim tarihleri arasında 1. Uluslararası Turizm ve Mimarlık Konferansı düzenleniyor. Konferans öncesi Özbekistan Buhara Üniversitesi temsilcileri, Safranbolu Turizm Fakültesi ve Mimarlık Fakültesini ziyaret etti. 

     Özbekistan Buhara Üniversitesinden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Olim Rahimov, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abror Juraev, Kalite Kontrol Bölümü Başkanı Prof.Dr. Dilshod Yavmutov ve Psikoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Shnrif Baratov’dan oluşan heyet Rektör Yardımcısı ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Güneş’i makamında ziyaret etti.

     Ziyarette, yapılacak olan konferansa ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Konferansta turizm disiplini ve turizm destinasyonlarının en önemli çekicilikleri olan mimarlık eserleri oluşturulacak.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Kadir Çiftçi; Hiç Unutulmayacak…

Galatasaray Adını Finale Yazdırdı

İŞKUR’dan Engellilere Hibe Desteği

İşadamı Hacı Kamil Öztürk Son Yolculuğuna Uğurlandı

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle