logo

KBÜ’de Aşı Uygulama Merkezi

Karabük Üniversitesinde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından pandemi ile mücadele kapsamında Karabük’e gelen öğrenciler arasında aşı olmamış öğrencilerin tespiti, bilgilendirilmesi ve aşılarının yapılması amacıyla Öğrenci İşleri Merkezi binasının zemin katında ve Safranbolu’da Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi binasında “aşı uygulama merkezi” kuruldu. 

Karabük Üniversitesi Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaklaşık bir buçuk yıl aradan sonra öğrencilerine kapılarını tekrar açtı. Karabük İl Sağlık Müdürlüğü KBÜ’de aşı olmamış öğrencilerin tespiti, bilgilendirilmesi ve aşılarının yapılması amacıyla “Aşı Uygulama Merkezi” kuruldu. Kurulan aşı merkezlerinde aşı olmak isteyen, öğrenciler ve personel randevu almadan işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Karabük Üniversitesinde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından pandemi ile mücadele kapsamında Karabük’e gelen öğrenciler arasında aşı olmamış öğrencilerin tespiti, bilgilendirilmesi ve aşılarının yapılması amacıyla Öğrenci İşleri Merkezi binasının zemin katında ve Safranbolu’da Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi binasında “aşı uygulama merkezi” kuruldu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ