logo

KBÜ’de Başarılı Operasyon

KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ekibi, bebeklik çağında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tek akciğer ile hayatını sürdüren bir hastayı yüksek riskli olarak yaptığı bypass ameliyatı başarıyla tamamlandı.

Konuyla İlgili yapılan açıklam da; “Bebeklik çağında geçirdiği hastalık sonrası sol akciğeri hiç gelişmeyen ve tek akciğer ile hayatını sürdüren hastamız kalp krizi tanısı ile hastanemiz acil servisine başvurdu. Hastanemizde yapılan koroner anjiyografi sonrası bypass kararı alınan hasta, Tüm ekibi tebrik ediyor; hastamıza da acil şifalar diliyorum.Kalp ve Damar Cerrahisi ekibimiz tarafından ameliyata alındı. Ameliyatta tek olan akciğeri korumak için kalp durdurulmadan çalışan kalpte operasyon gerçekleştirildi. İki damar by-pass ameliyatı yapılan hastanın ameliyatı başarılı bir şekilde tamamlandı. Hastamıza acil şifalar dileriz.denildi.

Karabük Sağlık Müdürü Ahmet Sarı’da, başarılı operasyon sonrası Tüm ekibimizi tebrik ediyor; hastamıza da acil şifalar diliyorum, dedi.

KBÜ Kalp ve Damar Cerrahisi Ekibi, tek akciğer ile hayatını sürdüren bir hastayı yüksek riskli olarak yaptığı bypass ameliyatı başarılı

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ