Hoşgeldiniz  

KBÜ’de ‘Havada Yüzmek’ Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi

| 28 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Üniversitesinde Dünya Tiyatro Günü’nde ‘Havada Yüzmek’ adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

15 Temmuz Şehitler Konferans Salonu’nda gösterime sunulan tiyatroya öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.Yönetmenliğini Karabük Üniversitesi öğrencisi Merve Kurt’un yaptığı ‘Havada Yüzmek’ adlı tiyatronun oyunculuğunu da yine Karabük Üniversitesi öğrencilerinden Esra Çelebi ve Sennur Özalp üstlendi.Oyunda 1920’ler İngiltere’sinde akıl hastanesine kapatılmış, akıl hastası olmayan iki kadının 1920’lerden 1990’lara kadar uzanan macerası anlatılıyor. Oyunda, elli yıl süren dostluklarında birbirini günde sadece bir saat görmelerine rağmen hiç kopmamış iki kader ortağı Persephone ve Dora’nın hayata tutunma çabaları ve birbirlerine sarılışları dramatik bir şekilde ele alınıyor.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

‘Gençlerle Başbaşa’ Kitanının Dağıtımına Başlandı

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

54. Kütüphaneler Haftası Etkinlikleri Başladı

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle