Hoşgeldiniz  

KBÜ’de Sokak Basketbolu Heyecanı Yaşandı

Okan Küçük | 01 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

 

Karabük Üniversitesi’nde öğrenci ve personelden oluşan takımların katılabildiği “Sokak Basketbolu Turnuvası” gerçekleştirildi. 
M. Yücel Kapalı Spor Salonu yanındaki açık sahada gerçekleştirilen turnuvaya 24 takım katıldı. Heyecanlı anlara sahne olan elemelerin ardından finale Ponçikler ve The Glory takımları kaldı.
Öğrencilerin yoğun katılım sağladığı final karşılaşması M. Yücel Kapalı Spor Salonu’nda oynandı. İki takım oyuncularının üstün performans sergilediği karşılaşma boyunca izleyiciler de heyecanlı anlar yaşadı. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan ve 15’e 8 Ponçikler takımının kazandığı final karşılaşmasında Elektrik Elektronik Mühendisliği 1. sınıf öğrencisi Ugandalı Shafik Kinyare gösterdiği performansla takımının zafer kazanmasına önemli katkı sağladı.
Final mücadelesinin ardından dereceye girenlere kupaları takdim edildi. Turnuvada üçüncü olan Hadizula takımına kupasını Karabük Üniversitesi Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Şakir Bezci verdi. Finalde gösterdiği performansıyla göz dolduran ve ikinci olan The Glory takımına kupasını Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mert Aydoğmuş takdim etti. Son olarak 24 takım arasında yaşanan kıyasıya rekabet neticesinde birinci olmayı başaran Ponçikler takımına kupasını Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Bünyamin Gün verdi.
Etkinlik dereceye giren takım oyuncularının ve organizasyonda emeği geçenlerin toplu fotoğraf çekinmesiyle son buldu.

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

Mavi Ateş , Karabükspor için, Basın Açıklaması Yapacak.

Okan Küçük Yorumluyor… KARDEMİR İSTESE DE BU TOPA GİREMEZ…HİSSEDARLAR CAMİ YARDIMLARINA BİLE RET VERİYORLAR… ÇÖZÜM KARDEMİR’DE DEĞİL , AİLELER DE… SENDİKA NEDEN SESSİZ DENİLİYOR, NE YAPSIN ADAMLAR ? ÇOKLU KONSORSİYUMUN AİLELER NEZDİNDE KURULMASI ŞART. TEK REÇETE BU.30.11.2017

Refik Polat: ” Üniversitemizi ve yönetimi TÜRK BAYRAĞI’na muhalifmiş gibi göstermek isteyenler… acizler..”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle