Hoşgeldiniz  

KBÜ’de Yemekhane Personeline Hijyen Eğitimi Verildi

Okan Küçük | 27 Aralık 2017 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanlığı tarafından yemekhane personeline iş sağlığı ve güvenliği, gıda hijyeni, mutfak hijyeni ve gıda porsiyon gramaj listeleri konularını içeren seminer düzenlendi.

Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen seminerde konuşmacılar Gıda Mühendisi Sare Yılmaz Ocaklıoğlu ve Tuğba Dayıoğlu Şen, her çalışanın hijyen eğitim sertifikası olması gerektiğinin altını çizdi.

Gıda Mühendisi Tuğba Dayıoğlu Şen konuşmasında, kişisel bakımın da en az mutfak hijyeni kadar önemli olduğunu belirtti. Gıda Mühendisi Sare Yılmaz Ocaklıoğlu ise gerçekleştirdiği sunumunda, insan sağlığının korunması bakımından hijyenin önemine vurgu yaptı.

Programdaki son konu gıda porsiyon gramaj listeleri oldu. Seminerde öğrenciler ve personel için en doğru yemek miktarları fotoğraflarla beraber anlatıldı.

 

Ürkmezer Muhtarla Buluştu

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

FERUDUN TANKUT, İDDİALARI CEVAPLADI.

BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI KARABÜKTEYDİ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle