Hoşgeldiniz  

KBÜ’den Finaller Öncesi Öğrencilere Önemli Etkinlik

Okan Küçük | 03 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesinde 7–11 Mayıs tarihleri arasında bilim, sanat, kültür, spor ve inovasyon alanlarında çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

            Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanlığına bağlı öğrenci kulüplerinin iş birliğinde gerçekleşecek KÜLBİSS (KBÜ Kültür, Bilim, İnovasyon, Spor, Sanat Günleri) adlı etkinlik kapsamında öğrenciler bir hafta boyunca birbirinden renkli aktivitelerle keyifli zaman geçirecek. 

           KÜLBİSS etkinliğinin ilk gününde Karabük Üniversitesinin uluslararası öğrencileri ülkelerinin kültürünü ve yemeklerini tanıtacak.Aynı gün, öğrenciler arasında futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, bilek güreşi, langırt satranç ve okçuluk müsabakaları yapılacak. Hafta boyunca panel, konferans, söyleşi ve çalıştay gibi aktivitelerle devam edecek KÜLBİSS etkinliğinde 9 – 11 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’nin önde gelen firmalarının yöneticileri öğrencilerle bilim, inovasyon ve kariyer günlerinde bir araya gelecek.

         Üniversite öğrencilerinin final sınavları öncesi stres atacakları KÜLBİSS etkinliği halka da açık olacak.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Vali Kemal Çeber’den “Koşabiliyorken Koş” Projesine Destek

KÖYDES’ten Karabük’e 25 Milyonluk Dev Bütçe

Karabükspor Başkanı Mehmet Aytekin:”Acilen Ligin Bitmesini Bekliyoruz”

Safranbolu Muhtarlarından Mehmetçiğe Destek

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle