Hoşgeldiniz  

KBÜ’den Kardemir Karabükspor’a Tam Destek

| 21 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Valiliği tarafından Kardemir Karabükspor’un sportif faaliyetlerini desteklemek için “Ateş Daha Mavi Yansın Diye” sloganıyla başlatılan yardım kampanyasına Karabük Üniversitesinden tam destek geldi. 

Karabük Üniversitesi Rektörlüğü tarafından tüm akademik ve idari birimlere gönderilen yazıda, Karabük Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyasına atıfta bulunularak “Söz konusu yardım kampanyasına, ‘Biz Karabük Üniversiteliler’ olarak akademik ve idari tüm personel ile gerekli desteği sağlayabilmek için, konu hakkında biriminizde gerekli duyuruların yapılması.” ifadeleri yer alıyor.Ayrıca bağışta bulunmak isteyen personelin 2 Nisan’a kadar bağış bedellerini bildirmelerinin istendiği yazıda, bağış miktarının Nisan ayı maaşından kesileceği bilgisi de paylaşılıyor.Geçtiğimiz hafta da Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat tarafından tüm akademik ve idari personele kısa mesaj gönderilerek Kardemir Karabükspor için başlatılan kampanyaya destek olmaları istenmişti. Rektör Polat’ın gönderdiği kısa mesajda şu ifadeler yer almıştı: “Karabük Valiliğinin Kardemir Karabükspor’a destek olmak için başlattığı “Ateş Daha Mavi Yansın Diye” kampanyasına Karabük Üniversitesi olarak destek olmak için KARABUK yazıp tüm GSM operatörlerinden 1678’e SMS gönderebilirsiniz. 1 SMS 10 TL bağış yaparak Karabükspor’a sahip çıkmanızı bekliyoruz.” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

KARABÜKSPOR 2 YILDA BU HALE NASIL GELMİŞ ?RAPORDAKİ BAZI BELGELER ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI.

SAFRANBOLU KAYYUMU GİDİYOR MU?

KAYYUM,  BAŞKAN YARDIMCISINA SORUŞTURMA  AÇTI.

Vergili Mesaisine Esnaf Ziyareti ile Başladı

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle