Hoşgeldiniz  

KBÜ’lü Öğrencilerden LÖSEV’E Destek

Okan Küçük | 05 Kasım 2018 | Genel A- A+

             Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) 2 – 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla farkındalık yaratmak ve lösemiye dikkat çekmek için twitter üzerinden maskeli fotoğraf kampanyası başlattı. Karabük Üniversitesi Lösev Gönüllüleri Topluluğu da maskelerini takarak üniversitenin baykuşlu logosu önünde poz verdi. 

             LÖSEV, enfeksiyondan korunmak için maske takan lösemili çocukların yaşam mücadelesine destek olmak adına “Siz de maskenizi takıp, sosyal medyada @losev1998’i etiketleyerek paylaşın” şeklinde bir kampanya başlattı. Kısa sürede çok geniş kitle tarafından kampanyaya destek geldi. Karabük Üniversitesi öğrencileri de “Çocuklarımıza umut ol” mesajı içeren maskeli fotoğrafı KBÜ Lösev twitter hesabından paylaşarak kampanyaya destek oldu.

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ?

Karabükspor’da 11 kişi görevinden ayrıldı

Alkollü Adam Kurşun Yağdırdı.

Anketler

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle